Sortiment

Obuv

Tanečná obuv
Naši zákazníci majú na výber zo širokej škály tanečnej obuvy. V ponuke máme dámske, pánske a detské modely rôznych farieb a svetových značiek.

Spoločenská obuv
Mnohé dámy,ale aj páni chcú významnú spoločenskú udalosť stráviť v elegantných, ale zároveň pohodlných topánkach. Pľuzgier na dámskej alebo aj pánskej nohe vie znepríjemniť celý večer. Preto neváhajte a príďte si vyskúšať naše pohodlné topánky do spoločnosti. Ideálne na plesy, stužkové alebo svadby.

Obuv na ZUMBU a Dance Fitness
Ten, kto pravidelne cvičí ZUMBU vie, že kvalitná obuv je kľúčom k úspechu. Preto Vám LR dance&fashion prináša kvalitnú obuv značky BLOCH- táto firma s 80 ročnou tradíciou prináša na slovenský trh len tie najkvalitnejšie výrobky.

Elastické a efektné látky

Našim zákazníkom ponúkame na výber zo širokej škály rôznych druhov látok a farieb. V prípade, že si Vašu vysnívanú látku nenájdete u nás v predajni, máte možnosť si ju vybrať z našich vzorkovníkov a mi Vám ju objednáme.

Lycra lesklá, lycra matná, elestická krajka, organza, elastický satén, elastický zamat, šifón, elastický tyl-sieťka, vzorované látky, flitrové látky, holografické materiály a iné.

Zdobiaci materiál a tanečné doplnky

V našej predajni nájdete široký sortiment zdobiacich materiálov –flitrové, šifónové, saténové a krajkové aplikácie, našívacie sklenené kamene, nalepovacie a hotfix kamene rôznych veľkostí a farieb, strapce, elastické flitrové borty a mnoho iného.

Každý tanečník potrebuje k tomu aby vyzeral na parkete dokonalo množstvo drobností.
U nás nájdete:
- hnedidlá
- kefy na topánky
- chrániče na opätky
- lepidlá na kamene

Len u nás máte na výber výstuže do sukien v 5 rôznych hrúbkach a 41 farbách. Čo nemáme priamo na sklade objednáme. V ponuke aj 10 a 15cm šírka!

Tréningové oblečenie na tanečný šport, zumbu a dance fitness
Spoločenské oblečenie

Naši klienti majú na výber z rôznych modelov tréningového a spoločenského oblečenia.

Ponúkame:
- oblečenie na Zumbu a Dance Fitness
- Tréningové oblečenie na tanečný šport
- Exkluzívne dámske body so všitou podprsenkou ideálne pre tanec luxusnej značky Mirella
- Luxusné dámske spoločenské oblečenie. Aj vo veľkostiach 40 a viac. Všetko len po jednom kuse.

Luxusná bižutéria a svadobné doplnky
Kabelky do spoločnosti

Každá dáma chce byť vo svoj deň “D” jedinečná. Či už idete na ples, na svadbu alebo na stužkovú každá z nás chce zažiariť. Preto Vám ponúkame exkluzívnu bižitériu dovezenú priamo z New Yorku a Los Angeles, kde nakupujú aj tie najväčšie filmové a spevácke hviezdy. Zažiarte spolu s nami a buďte výnimočná.

Pripravujeme:

Pánska kolekcia, nové tréningové oblečenie pre Dance Fitness a tanečný šport a mnoho iného...